דר' סרוגו

דר' סרוגו סיים את לימודי הווטרינריה בבית הספר לווטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2005 והמשיך ישירות לשנת internship במחלקה לחירום וטיפול נמרץ בבית החולים אותה סיים בשנת 2006. לאחר תום תקופה זו עבד דר' סרוגו כרופא מן המניין וכסגן מנהל המחלקה במחלקת חרום וטיפול נמרץ בבית החולים האוניברסיטאי.

בשנת 2008 החל בתוכנית התמחות מטעם הקולג' האירופאי לנוירולוגיה ונוירוכירורגיה וטרינרית אותה סיים במאי 2011. במהלך שנות העבודה בבית החולים רכש דר' סרוגו ניסיון קליני רב באבחון וטיפול במקרים נוירולוגים ומקרי חרום, לימד וחנך סטודנטים לווטרינריה ולסיעוד ווטרינרי ופרסם מאמרים בתחומים שונים של הנוירולוגיה קלינית.

תחומי העניין העיקריים של דר סרוגו כוללים מחלות דלקתיות של מערכת העצבים, טראומות עמוד שדרה ומוח ובדיקות אלקטרו דיאגנוסטיות כולל בדיקות שמיעה לכלבים ובדיקות לאיתור מחלות במערכת העצבים הפריפרית.

 

 

 

דר' ברנון

דר' ברנון סיים את לימודי הווטרינריה בבית הספר לווטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2000. עם סיום הלימודים עבד במשך מספר  שנים כוטרינר פרטי וצבר ניסיון עבודה רב בכל תחומי הרפואה הוטרינרית.
בשנים 2005-2006 עבר הכשרה מקיפה בדיקור סיני וטרינרי והוסמך בתחום זה.
בשנת 2008 החל בתוכנית התמחות מטעם הקולג' האירופאי לנוירולוגיה ונוירוכירורגיה וטרינרית אותה סיים במאי 2012.

במהלך שנות העבודה בבית החולים רכש דר' ברנון ניסיון קליני רב באבחון וטיפול במקרים נוירולוגים ומקרי חרום, לימד וחנך סטודנטים לווטרינריה ולסיעוד ווטרינרי ופרסם מאמרים בתחומים שונים של הנוירולוגיה קלינית.

תחום העניין העיקרי של דר ברנון הוא נוירוכירורגיה וטרינרית בעיקר ניתוחי גב ומוח.

 

 

 

ד"ר חמישה

דר' חמישה סיימה את לימודי הווטרינריה בבית הספר לווטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2009 לאחר מכן הצטרפה לצוות מרפאת חרום פרטית שבה עבדה במשך שנתיים. בשנת 2011 החלה בתוכנית התמחות מטעם הקולג' האירופאי בנוירולוגיה ונוירוכירורגיה וטרינרית אותה סיימה ב 2014 והמשיכה לעבוד לאחר מכן בבית החולים הווטרינרי כרופאה במחלקת נוירולוגיה. בנובמבר 2015 הצטרפה דר חמישה כמומחית לצוות המומחים של וט-נוירו. במהלך שנות העבודה בבית החולים רכשה דר' חמישה ניסיון קליני רב באבחון וטיפול במקרים נוירולוגים ומקרי חירום, לימדה סטודנטים לווטרינריה ופרסמה מאמרים בתחומים שונים של הנוירולוגיה קלינית ואף זכתה לפרס ההרצאה הטובה ביותר עבור אחד ממאמריה בכנס הנוירולוגי השנתי ב 2014.

תחומי העניין העיקריים של דר חמישה כוללים גידולים של מערכת העצבים, מחלות של מערכת העצבים הפריפרית  ומחלות ניווניות של מערכת העצבים

 

 

 

ד"ר קושניר

DVM DipACVAA. מומחה בהרדמה. דיפלומט של הקולג' האמריקאי להרדמה ושיכוך כאב.
ד”ר ישי קושניר סיים את לימודי הווטרינריה בביה"ס לווטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בשנת 2006. לאחר מכן המשיך ישירות לשנת internship ברפואת חיות מחמד בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן ונשאר לעבוד כווטרינר מרדים במחלקת ההרדמה בבית החולים.
בשנת 2016 סיים התמחות בהרדמה וטרינרית והוכר כמומחה מטעם הקולג’ האמריקאי להרדמה ושיכוך כאב.
החל מינואר 2019 הצטרף לצוות המומחים של וטנוירו במחלקה להרדמה וטיפול וכאב. ד"ר קושניר הוא המנחה המקצועי של צוות המרדימים בוטנוירו ובחוות דעת. כמו כן, הוא מנהל מחלקת טיפול בכאב בוטנוירו ומקבל מקרים מורכבים של בעלי חיים הסובלים מכאב כרוני או אקוטי, בהתאם להפניית הווטרינר.
במקביל לעבודתו כמרדים מומחה , ד"ר קושניר עוסק במחקר בנושא הרדמה מקומית ופיסיולוגיה של כאב, ומרצה על הרדמה וטיפול בכאב בבעלי חיים בארץ ובעולם. הוא חבר באגודה העולמית לחקר הכאב (IASP) ובאגודה הישראלית לכאב.

תפריט נגישות