לקוחות יקרים

כחלק מהמצב המורכב כיום עקב התפרצות נגיף הקורונה וטנוירו החליטה להצטרף למרכזים הומאניים מתקדמים רבים ולשלב telemedicine טלמדיסין (שרותי ייעוץ ואבחון מקוונים) על מנת לאפשר לחיות המחמד לעבור ביקורת/הערכת נוירולוג או ייעוץ ראשוני תוך צמצום ההגעה שלכם אלינו ושמירה על בריאותכם בזמנים אלו.

וטנוירו תספק בזמנים אלו ייעוציים אלקטיביים וביקורות אונליין
זאת במטרה להרחיב את היכולת שלנו לענות על צרכי חיות המחמד שלכם

השרות יינתן על ידי צוות הנויירולוגים/יות המומחים שלנו לאחר מעבר על החומר הרפואי, ניהול שיחת טלפון ושירות שיחת VC-ויעוץ וידאו טלפוני באמצעות טכנולוגית מאובטחת.

איך זה יעבוד

בתחתית דף זה ישנם 2 מקשים אשר יובילו לדף תשלום. המקש האחד לביקורות (עבור לקוחות שלנו שצריכים להגיע לביקורת ומנועים להגיע פיזית) ומקש שני לייעוצים חדשים .
לאחר התשלום יפתח טופס בו תדרשו למלא מספר פרטים וכן את דרכי ההתקשרות (הדוא״ל והטלפון שלכם). הנוירולוג/ית יעבורו על החומר הרפואי וייצורו אתכם או עם הווטרינר שלכם (בהתאם להמלצתו) קשר טלפוני או בשיחת ויעוד-וידאו.

ייתכן כי לאחר השיחה הנוירולוגים ימליצו להגיע לבדיקה (יש לקחת בחשבון שבניגוד לרפואת בני אדם חיית המחמד שלכם אינה אומרת לנו מה ואיפה כואב לה) ולכן בחלק מן המיקרים תידרש הגעה למרכז הנוירולוגי לאחר הייעוץ הדיגיטאלי. במקרה כזה עלות הייעוץ הדיגיטלי תקוזז מעלות הייעוץ והבדיקה הפרונטליים .

כמו בייעוציים פרונטאליים המתקיימים אצלנו בשגרה גם פה אנחנו ממליצים להיות בקשר עם הווטרינר שלכם לפני ההחלטה על הייעוץ או לעשות את הייעוץ דרך הווטרינר שלכם.

חשוב!!
אין להשתמש בשרותי הטלמדיסין במצבי חירום!!! אלא להגיע ישירות למרכז הנוירולוגי או ליצור איתנו קשר בטלפון: *9703 ישירות לנוירולוג הכונן או 097431117 לקבלה.

 

תשלום לביקורת תשלום לייעוצים

תפריט נגישות